Přejít na obsah Přejít na navigaci

Podpořte nás

Naším cílem je poskytovat kvalitní služby dětem a těm, kteří o ně pečují. Budeme rádi, když k tomu přispějete i Vy.

Jak můžete pomoci:

Finanční dar

 Pokud se rozhodnete podpořit náš finančně, můžete zaslat peníze na náš účet č. 2901635387/2010. V případě, že jste se rozhodli nás podpořit touto formou a chcete vystavit darovací smlouvu, kontaktujte nás.

Finanční dar může být vázán ke konkrétnímu využití – můžete třeba podpořit terapii hrou (jedna hodina stojí 800 Kč) nebo terapii poruch attachmentu (jedna hodina stojí 850 Kč). Jsou rodiny, pro které je tato částka nad jejich finanční možnosti. Rozhodnete-li se podpořit svým darem terapii pro nějaké dítě, bude účel daru uveden i v darovací smlouvě.

Dobrovolnictví

Dobrovolnictví je činnost prováděná ve prospěch druhých bez nároku na finanční odměnu.

Aktuálně hledáme hlavně dobrovolníky, kteří by nám pomáhali s programem pro děti během vzdělávacích programů pro pěstouny (převážně se jde o děti od jednoho do pěti let). Jedná se o odpolední hodiny během pracovního týdne s frekvencí jednou za dva týdny. Pokud Vás zajímá více informací o možnostech dobrovolnické činnosti u nás, napište nám na adresu veronika.hofrova@strop-zlin.cz 

V oblasti dobrovolnictví spolupracujeme s organizací ADRA.

 

V roce 2023 nás podpořili:

Firma Asep věcnými dary na respitní pobyt pro děti z pěstounských rodin.

Skupina žen, které rády malují a které uspořádaly Garážovou vernisáž svých obrazů. Výtěžek z této akce ve výši 9 600 Kč nám věnovali na vybavení terapeutické místnoti pro terapii hrou. 

Firma PMS Energo, s.r.o. podpořila naši činnost částkou 20 000 Kč.

Děkujeme.